Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » A-tým: 2011/2012 » Zápasy IV. třídy

Zápasy IV. třídy

publikováno 14.08.2011 (aktualizováno 01.07.2012)

15. kolo
SO 31.03. 16:30 Miřetice B D.Kralovice B 0 : 3 (0 : 3)
NE 01.04. 15:00 Keblov Zdislavice B 2 : 1 (0 : 0)
NE 01.04. 16:30 FC Libouň Hulice 10 : 2 (- : -)
NE 01.04. 15:00 Vracovice Křivsoudov B 2 : 1 (- : -)
NE 01.04. 16:30 Pravonín B Tichonice B 4 : 1 (- : -)
SO 31.03. 16:30 Kamberk Louňovice p.Bl. B 6 : 0 (- : -)
NE 01.04. 13:30 Čechtice B Bl. Načeradec 1 : 1 (- : -)

 

14. kolo
SO 24.03. 15:00 D.Kralovice B Bl. Načeradec 1 : 5 (- : -)
SO 24.03. 15:00 Louňovice p.Bl. B Čechtice B - : - (- : -)
SO 24.03. 15:00 Tichonice B Kamberk - : - (- : -)
NE 25.03. 12:00 Křivsoudov B Pravonín B - : - (- : -)
SO 24.03. 15:00 Hulice Vracovice - : - (- : -)
SO 24.03. 15:00 Zdislavice B FC Libouň - : - (- : -)
SO 24.03. 15:00 Miřetice B Keblov - : - (- : -)

 

13. kolo
NE 20.11. 13:30 Keblov D. Kralovice B - : - (- : -)
NE 20.11. 10:30 Miřetice B FC Libouň - : - (- : -)
SO 19.11. 13:30 Zdislavice B Vracovice - : - (- : -)
SO 19.11. 13:30 Hulice Pravonín B - : - (- : -)
NE 20.11. 10:30 Křivsoudov B Kamberk - : - (- : -)
SO 19.11. 13:30 Tichonice B Čechtice B - : - (- : -)
NE 20.11. 13:30 Louňovice p. Bl. B Bl. Načeradec 2 : 3 (- : -)

 

12. kolo
SO 12.11. 14:00 D.Kralovice B Louňovice p.Bl. B - : - (- : -)
NE 13.11. 14:00 Bl. Načeradec Tichonice B - : - (- : -)
NE 13.11. 14:00 Čechtice B Křivsoudov B - : - (- : -)
SO 12.11. 14:00 Kamberk Hulice - : - (- : -)
NE 13.11. 14:00 Pravonín B Zdislavice B - : - (- : -)
NE 13.11. 14:00 Vracovice Miřetice B - : - (- : -)
NE 13.11. 14:00 FC Libouň Keblov - : - (- : -)

 

A3D1101 FC Libouň D.Kralovice B 06.11. 14:00 NE  
A3D1102 Keblov Vracovice 06.11. 14:00 NE  
A3D1103 Miřetice B Pravonín B 06.11. 11:00 NE  
A3D1104 Zdislavice B Kamberk 05.11. 14:00 SO  
A3D1105 Hulice Čechtice B 05.11. 14:00 SO  
A3D1106 Křivsoudov B Bl. Načeradec 06.11. 11:00 NE  
A3D1107 Tichonice B Louňovice p.Bl. B 05.11. 14:00 SO  

 

A3D1001 D.Kralovice B Tichonice B 29.10. 14:30 SO  
A3D1002 Louňovice p.Bl. B Křivsoudov B 30.10. 14:30 NE  
A3D1003 Bl. Načeradec Hulice 30.10. 14:30 NE  
A3D1004 Čechtice B Zdislavice B 30.10. 11:30 NE  
A3D1005 Kamberk Miřetice B 29.10. 14:30 SO  
A3D1006 Pravonín B Keblov 30.10. 14:30 NE  
A3D1007 Vracovice FC Libouň 30.10. 14:30 NE  

 

A3D0901 Vracovice D.Kralovice B 23.10. 15:00 NE  
A3D0902 FC Libouň Pravonín B 23.10. 15:30 NE  
A3D0903 Keblov Kamberk 23.10. 15:00 NE  
A3D0904 Miřetice B Čechtice B 23.10. 12:30 NE  
A3D0905 Zdislavice B Bl. Načeradec 22.10. 15:30 SO  
A3D0906 Hulice Louňovice p.Bl. B 22.10. 15:30 SO  
A3D0907 Křivsoudov B Tichonice B 23.10. 12:30 NE  

 

A3D0801 D.Kralovice B Křivsoudov B 15.10. 15:30 SO  
A3D0802 Tichonice B Hulice 15.10. 15:30 SO  
A3D0803 Louňovice p.Bl. B Zdislavice B 16.10. 15:30 NE  
A3D0804 Bl. Načeradec Miřetice B 16.10. 15:30 NE  
A3D0805 Čechtice B Keblov 16.10. 12:30 NE  
A3D0806 Kamberk FC Libouň 15.10. 15:30 SO  
A3D0807 Pravonín B Vracovice 16.10. 15:30 NE  

 

A3D0701 Pravonín B D.Kralovice B 09.10. 16:00 NE  
A3D0702 Vracovice Kamberk 09.10. 15:00 NE  
A3D0703 FC Libouň Čechtice B 09.10. 16:00 NE  
A3D0704 Keblov Bl. Načeradec 09.10. 15:00 NE  
A3D0705 Miřetice B Louňovice p.Bl. B 09.10. 13:00 NE  
A3D0706 Zdislavice B Tichonice B 08.10. 16:00 SO  
A3D0707 Hulice Křivsoudov B 08.10. 16:00 SO  

 

6. kolo
D.Kralovice B Hulice 01.10. 16:00 SO
Křivsoudov B Zdislavice B 02.10. 13:00 NE
Tichonice B Miřetice B 01.10. 16:00 SO
Louňovice p.Bl. B Keblov 02.10. 16:00 NE
Bl. Načeradec FC Libouň 02.10. 16:00 NE
Čechtice B Vracovice 02.10. 13:00 NE
Kamberk Pravonín B 01.10. 16:00 SO

 

5. kolo
Kamberk D.Kralovice B 24.09. 16:30 SO
Pravonín B Čechtice B 25.09. 16:30 NE
Vracovice Bl. Načeradec 25.09. 15:00 NE
FC Libouň Louňovice p.Bl. B 25.09. 16:30 NE
Keblov Tichonice B 25.09. 15:00 NE
Miřetice B Křivsoudov B 25.09. 13:30 NE
Zdislavice B Hulice 24.09. 16:30 SO

 

4. kolo
D.Kralovice B Zdislavice B 17.09. 16:30 SO
Hulice Miřetice B 17.09. 16:30 SO
Křivsoudov B Keblov 18.09. 13:30 NE
Tichonice B FC Libouň 17.09. 16:30 SO
Louňovice p.Bl. B Vracovice 18.09. 16:30 NE
Bl. Načeradec Pravonín B 18.09. 16:30 NE
Čechtice B Kamberk 18.09. 13:30 NE

 

3. kolo
NE 11.09. 14:00 Čechtice B D. Kralovice B - : - (- : -)
SO 10.09. 17:00 Kamberk Bl. Načeradec - : - (- : -)
NE 11.09. 17:00 Pravonín B Louňovice p. B. B - : - (- : -)
NE 11.09. 15:00 Vracovice Tichonice B - : - (- : -)
NE 11.09. 17:00 FC Libouň Křivsoudov B - : - (- : -)
NE 11.09. 15:00 Keblov Hulice - : - (- : -)
NE 11.09. 14:00 Miřetice B Zdislavice B - : - (- : -)

 

2. kolo
SO 03.09. 17:00 D. Kralovice B Miřetice B 0 : 1 (0 : 1)
SO 03.09. 17:00 Zdislavice B Keblov 5 : 2 (2 : 0)
SO 03.09. 17:00 Hulice FC Libouň 1 : 9 (0 : 3)
NE 04.09. 14:00 Křivsoudov B Vracovice 1 : 9 (- : -)
SO 03.09. 17:00 Tichonice B Pravonín B 3 : 8 (- : -)
NE 04.09. 17:00 Louňovice p. Bl. B Kamberk 1 : 1 (1 : 0)
NE 04.09. 17:00 Bl. Načeradec Čechtice B 5 : 1 (2 : 0)

 

1. kolo
NE 28.08. 17:00 Bl. Načeradec D. Kralovice B 3 - 1 (2 - 0)
NE 28.08. 14:00 Čechtice B Louňovice p. Bl. B 2 - 3 (- : -)
SO 27.08. 17:00 Kamberk Tichonice B 7 - 0 (- : -)
NE 28.08. 17:00 Pravonín B Křivsoudov B 3 - 3 (- : -)
NE 28.08. 15:00 Vracovice Hulice 2 - 3 (- : -)
NE 28.08. 17:00 FC Libouň Zdislavice B 7 - 2 (- : -)
NE 28.08. 15:00 Keblov Miřetice B 6 - 1 (- : -)

 

Aktualita

Střelci
  Nejlepší střelci    

Kalendář akcí

« 01 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Nejbližší akce
Nejlevnější povinné ručení


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery