Úvod » A tým: 2010/2011 » Zápasy III. třídy

Všechny výsledky

publikováno 31.08.2010 (aktualizováno 13.08.2011)

1. kolo
Ratměřice Kondrac B 6:0 (3:0)
Křivsoudov Mezno 1:3 (0:0)
FK Bílkovice Blaník Načeradec 1:1 (1:0)
Velíš SK Načeradec 0:4 (0:2)
Postupice D.Kralovice 1:1 (0:0)
Trh.Štěpánov B Louňovice p.Bl. 2:2 (1:2)
Jankov Tichonice 5:0 (3:0)

 

2. kolo
Kondrac B Tichonice 3:1 (0:0)
Louňovice p.Bl. Jankov 0:4 (0:2)
D.Kralovice Trh.Štěpánov B 1:2 (0:2)
SK Načeradec Postupice 3:2 (2:2)
Blaník Načeradec Velíš 1:2 (1:1)
Mezno FK Bílkovice 0:0 (0:0)
Ratměřice Křivsoudov 3:1 (1:1)


 

3. kolo
Křivsoudov Kondrac B 3:1 (0:0)
FK Bílkovice Ratměřice 1:2 (1:0)
Velíš Mezno 2:2 (2:2)
Postupice Blaník Načeradec 4:1 (2:1)
Trh.Štěpánov B SK Načeradec 1:7 (0:2)
Jankov D.Kralovice 1:0 (1:0)
Tichonice Louňovice p.Bl. 3:3 (2:1)


 

4.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A2B0401 Kondrac B Louňovice p.Bl. 2:2 (2:1) 20  
Branky: Kubát David, Turek David - Bébr Milan, Sova Miroslav; Rozhodčí: Vilimovský Stanislav; ŽK: 0:3
 
 
A2B0402 D.Kralovice Tichonice 4:0 (3:0) 50  
Branky: Holba Jakub 2, Vrkoslav Ladislav, Jelínek Tomáš; ŽK: 1:0
 
 
A2B0403 SK Načeradec Jankov 1:1 (1:1) 25  
Branky: Zvára Stanislav - Suk Josef; ŽK: 4:4; ČK: Smetana Michal - 0
 
 
A2B0404 Blaník Načeradec Trh.Štěpánov B 2:2 (1:1) 70  
Branky: Bednář Zdeněk, Zídek Jaroslav - Zajíček Aleš, Janoušek Václav; Rozhodčí: Hocek Josef; ŽK: 1:1
 
 
A2B0405 Mezno Postupice 1:0 (1:0)    
Branky: Pígl Tomáš; Rozhodčí: Hůlka Alexandr; ŽK: 3:3
 
 
A2B0406 Ratměřice Velíš 5:2 (2:2) 60  
Branky: Kuchařík Jan 2, Procházka Jaroslav, Račanský Jan, Procházka Lukáš - Šebesta Josef, Zmrhal Jakub; ŽK: 2:0
 
 
A2B0407 Křivsoudov FK Bílkovice 5:1 (1:1) 50  
Branky: Lebeda Pavel 2, Jakl Jiří, Nedbal Vojtěch, vlastní - Janáček Jan; Rozhodčí: Mikolášek Jiří; ŽK: 1:1
 


 

5.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A2B0501 FK Bílkovice Kondrac B 2:1 (1:1) 80  
Branky: Granát Josef, Šimánek Josef - Kubát David; Rozhodčí: Rezek Milan
 
 
A2B0502 Velíš Křivsoudov 3:3 (1:2) 90  
Branky: Prokop Ladislav, Kováč Jiří, Buchal Lukáš - Kovařík Miroslav, Lebeda Pavel, Vondrák David; ŽK: 2:2
 
 
A2B0503 Postupice Ratměřice 2:4 (0:1) 30  
Branky: Tůma Josef, Slovák Martin - Račanský Jan 2, Procházka Jaroslav, Procházka Lukáš; Rozhodčí: Borský Milan
 
 
A2B0504 Trh.Štěpánov B Mezno 1:2 (1:2) 50  
Branky: Mück Vladimír - Beran Pavel 2; Rozhodčí: Žarnecki Robert; ŽK: 2:2
 
 
A2B0505 Jankov Blaník Načeradec 3:0 (1:0) 50  
Branky: Říha Jaroslav 2, Skála Petr; Rozhodčí: Konvička Petr; ČK: 0 - Brázda Karel
 
 
A2B0506 Tichonice SK Načeradec 2:0 (1:0) 70  
Branky: Kučera Petr, Houdek Jaroslav; Rozhodčí: Grunský Leonard; ŽK: 2:2
 
 
A2B0507 Louňovice p.Bl. D.Kralovice 1:5 (0:2) 50  
Branky: Pospíšil Jan - Pitliak Petr 3, Zubec David, Hanousek Patrik; Rozhodčí: Urban Pavel; ŽK: 3:2
 


 

6.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A2B0601 Kondrac B D.Kralovice 1:1 (0:0) 30  
Branky: Nedvěd Ondřej - Hanousek Patrik; Rozhodčí: Bačinský Dušan; ŽK: 3:3
 
 
A2B0602 SK Načeradec Louňovice p.Bl. 1:1 (0:1) 30  
Branky: Říha Tomáš - Dub Miroslav; Rozhodčí: Smitka Jaroslav; ČK: 0 - Pospíšil Jan, Štětina Petr
 
 
A2B0603 Blaník Načeradec Tichonice 4:0 (1:0) 50  
Branky: Rambousek Michal, Vítek Lukáš, Pavelka Michal, Chomát Martin; Rozhodčí: Kočí Tomáš; ŽK: 1:2
 
 
A2B0604 Mezno Jankov 2:1 (0:1) 60  
Branky: Helma David, vlastní - Suk Josef; Rozhodčí: Rosenvald Jaroslav
 
 
A2B0605 Ratměřice Trh.Štěpánov B 4:1 (3:0) 60  
Branky: Kuchařík Jan, Kunc Martin, Balík Michal, Procházka Lukáš - Mück Vladimír; Rozhodčí: Grunský Leonard; ŽK: 2:2
 
 
A2B0606 Křivsoudov Postupice 0:6 (0:3) 20  
Branky: Kocourek Radek 2, Chudlařský Jan 2, Szekér Petr, Kladiva Jiří; Rozhodčí: Neobsazeno; ŽK: 0:2
 
 
A2B0607 FK Bílkovice Velíš 3:1 (2:0) 30  
Branky: Lívanec Michal, Janáček Jan, Babka Tomáš - Jiráček Petr; Rozhodčí: Černý Karel; ŽK: 2:3
 


 

7.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A2B0701 Velíš Kondrac B 0:2 (0:1) 40  
Branky: Kašpar Michal, Zelenka Tomáš; Rozhodčí: Pessr Zdeněk; ŽK: 2:3
 
 
A2B0702 Postupice FK Bílkovice 10:1 (7:0) 50  
Branky: Chudlařský Jan 4, Slovák Martin 3, Vesecký Aleš 2, Kunc Jiří - Hampl Milan; Rozhodčí: Babický Michal
 
 
A2B0703 Trh.Štěpánov B Křivsoudov 1:8 (1:3) 40  
Branky: Mück Vladimír - Jakl Jiří 4, Lebeda Pavel 2, Kovařík Miroslav, Vopěnka Jakub; Rozhodčí: Černý Karel; ŽK: 1:0
 
 
A2B0704 Jankov Ratměřice 4:1 (3:0) 80  
Branky: Říha Jaroslav 2, Skála Petr, Balík Tomáš - Semerád Tomáš; Rozhodčí: Borek Alexandr; ŽK: 0:3
 
 
A2B0705 Tichonice Mezno 3:0 (2:0) 20  
Branky: Koman Michal 2, Tůma Aleš; Rozhodčí: Krejčí Miloslav; ŽK: 2:2
 
 
A2B0706 Louňovice p.Bl. Blaník Načeradec 1:2 (1:1) 30  
Branky: Maršíček František - Kaltounek František 2; Rozhodčí: Mrázek Zdeněk; ŽK: 0:1
 
 
A2B0707 D.Kralovice SK Načeradec 2:2 (1:1) 30  
Branky: Jelínek Tomáš, Hanousek Patrik - Jeništa Jakub, Štamberg Jiří; Rozhodčí: Kratochvíl Jiří; ŽK: 1:2
 


 

8.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A2B0801 Kondrac B SK Načeradec 2:0 (0:0) 30  
Branky: Kašpar Radim 2; Rozhodčí: Konvička Petr; ŽK: 2:3
 
 
A2B0802 Blaník Načeradec D.Kralovice 1:1 (1:1) 70  
Branky: Kaltounek František - Hanousek Patrik; Rozhodčí: Novák Miloslav; ŽK: 1:1
 
 
A2B0803 Mezno Louňovice p.Bl. 3:0 (2:0)    
Branky: Helma David 2, Říha Vladimír
 
 
A2B0804 Ratměřice Tichonice 3:1 (1:1) 70  
Branky: Kuchařík Jan 2, Semerád Tomáš - Peroutka Václav
 
 
A2B0805 Křivsoudov Jankov 1:3 (0:2) 40  
Branky: Jakl Jiří - Suk Josef 2, Balík Tomáš; ČK: 0 - Suk Josef
 
 
A2B0806 FK Bílkovice Trh.Štěpánov B 1:2 (1:1) 50  
Branky: Šimánek Josef - Bernášek Lukáš, Kulík Jan; Rozhodčí: Murgač Ladislav; ŽK: 1:5
 
 
A2B0807 Velíš Postupice 2:0 (1:0) 60  
Branky: Řezníček Miroslav, Kováč Jiří; Rozhodčí: Bačinský Dušan; ŽK: 1:3
 


 

9.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A2B0901 Postupice Kondrac B 4:3 (0:3) 50  
Branky: Janů Zdeněk 2, Kunc Jiří, Chudlařský Jan - Kašpar Michal, Brůna Martin, Kubát David; Rozhodčí: Černý Karel; ČK: 0 - Kronus Lukáš
 
 
A2B0902 Trh.Štěpánov B Velíš 2:2 (0:1) 70  
Branky: Mück Vladimír, Navrátil Pavel - Štika Ondřej, Kováč Jiří; Rozhodčí: Urban Pavel; ŽK: 2:0
 
 
A2B0903 Jankov FK Bílkovice 2:1 (1:0) 50  
Branky: Říha Jaroslav, Balík Tomáš - Hampl Milan; Rozhodčí: Blahůšek Richard; ČK: 0 - Fiala Jaroslav
 
 
A2B0904 Tichonice Křivsoudov 1:0 (0:0)    
Branky: Koman Michal; Rozhodčí: Babický Michal
 
 
A2B0905 Louňovice p.Bl. Ratměřice 2:4 (1:0) 75  
Branky: Pospíšil Jan, Sova Miroslav - Kunc Martin 2, Matoušek Radek, Semerád Tomáš; Rozhodčí: Špička Petr; ŽK: 3:4
 
 
A2B0906 D.Kralovice Mezno 2:0 (0:0) 50  
Branky: Zubec David, Hanousek Patrik; Rozhodčí: Irion Roman; ČK: Prchal Jan - Babický Petr
 
 
A2B0907 SK Načeradec Blaník Načeradec 1:3  100  
Branky: Zvára Stanislav - Kaltounek František, Bednář Zdeněk, Rambousek Michal; Rozhodčí: Krejčí Miloslav; ČK: Novák Jiří - 0
 


 

10.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A2B1001 Kondrac B Blaník Načeradec 1:0 (0:0)    
Branky: Mleziva Tomáš; Rozhodčí: Babický Michal; ŽK: 1:0
 
 
A2B1002 Mezno SK Načeradec 3:4 (1:2) 60  
Branky: Šimák Michal 2, Novotný Milan - Zvára Stanislav, Vrzal Jiří, Suchopar Miroslav, Postřihač Petr; Rozhodčí: Bartoš Josef; ŽK: 2:2
 
 
A2B1003 Ratměřice D.Kralovice 4:1 (1:0) 50  
Branky: Matoušek Radek 4 - Pitliak Petr; Rozhodčí: Neobsazeno; ŽK: 2:2
 
 
A2B1004 Křivsoudov Louňovice p.Bl. 3:4 (1:1) 40  
Branky: Lebeda Pavel 3 - Pospíšil Jan 2, Maršíček František 2; Rozhodčí: Januš Jan; ŽK: 0:2
 
 
A2B1005 FK Bílkovice Tichonice 2:2 (1:1) 30  
Branky: Komenda Aleš, Šimánek Josef - Kučera Petr, Koman Michal; Rozhodčí: Konvička Petr; ČK: Měchura Antonín - Procházka Ladislav
 
 
A2B1006 Velíš Jankov 3:2 (2:1) 70  
Branky: Spurný Michal, Kováč Jiří, Zmrhal Jakub - Skála Petr, Říha Jaroslav; Rozhodčí: Novák Miloslav; ČK: Prokop Ladislav - 0
 
 
A2B1007 Postupice Trh.Štěpánov B 1:0 (0:0) 60  
Branky: Zeman Jan; Rozhodčí: Hocek Josef; ČK: Chudlařský Jan - Steiner David
 


 

11.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A2B1101 Trh.Štěpánov B Kondrac B 1:3 (0:0) 20  
Branky: Jakoubek Jaroslav - Toula Jiří, Chaluš Karel, Kašpar Michal; Rozhodčí: Mrázek Zdeněk; ČK: 0:1
 
 
A2B1102 Jankov Postupice 2:0 (2:0) 50  
Branky: Skála Petr, Suk Josef; Rozhodčí: Mareš Robert; ŽK: 1:3
 
 
A2B1103 Tichonice Velíš 2:2 (2:1) 50  
Branky: Koman Michal, Chyba Jan - Kováč Jiří, Buchal Lukáš; Rozhodčí: Borek Alexandr; ŽK: 1:0
 
 
A2B1104 Louňovice p.Bl. FK Bílkovice 0:0 (0:0) 60  
Rozhodčí: Urban Pavel; ŽK: 2:0
 
 
A2B1105 D.Kralovice Křivsoudov 1:1 (1:0) 80  
Branky: Hanousek Patrik - Táborský Karel; Rozhodčí: Krejčí Miloslav; ČK: 0 - Doležal Jiří
 
 
A2B1106 SK Načeradec Ratměřice 0:1 (0:0) 50  
Branky: vlastní; Rozhodčí: Pessr Zdeněk; ŽK: 1:5
 
 
A2B1107 Blaník Načeradec Mezno 2:2 (1:0) 40  
Branky: Rambousek Michal, Decker Daniel - Šimák Michal, Michálek Jan; Rozhodčí: Murgač Ladislav; ŽK: 2:2
 


 

12.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A2B1201 Kondrac B Mezno 1:1 (0:1) 20  
Branky: Karmazín Jakub - Beran Pavel; Rozhodčí: Rosenvald Jaroslav; ŽK: 3:1
 
 
A2B1202 Ratměřice Blaník Načeradec 3:2 (1:2) 50  
Branky: Semerád Tomáš 2, Matoušek Radek - Kaltounek František, Dudek Ivo; Rozhodčí: Irion Roman; ŽK: 5:2
 
 
A2B1203 Křivsoudov SK Načeradec 3:4 (2:2) 45  
Branky: Lebeda Pavel 2, Vopěnka Jakub - Postřihač ing. Petr, Jeništa Jakub, Postřihač Petr, Novák Jiří; Rozhodčí: Brabenec Pavel; ŽK: 0:1
 
 
A2B1204 FK Bílkovice D.Kralovice 1:0 (1:0) 40  
Branky: Fiala Jaroslav; Rozhodčí: Murgač Ladislav; ČK: 0 - Hanousek Patrik
 
 
A2B1205 Velíš Louňovice p.Bl. 4:2 (1:1) 80  
Branky: Buchal Lukáš 2, Spurný Michal, Kováč Jiří - Bébr Milan, Sova Miroslav; Rozhodčí: Platil Jaroslav; ŽK: 3:3
 
 
A2B1206 Postupice Tichonice 2:3 (1:2) 40  
Branky: Kocourek Radek, Kunc Jiří - Věžník Jan, Peroutka Václav, Novotný Jaroslav; Rozhodčí: Mikolášek Jiří; ŽK: 3:3
 
 
A2B1207 Trh.Štěpánov B Jankov 2:3 (1:0) 70  
Branky: Kulík Jan, vlastní - Skála Petr, Petřík Martin, Vrzal Václav; Rozhodčí: Sochůrek Miroslav; ČK: Bernášek Lukáš - 0
 


 

13.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A2B1301 Jankov Kondrac B 6:4 (3:2) 80  
Branky: Suk Josef 2, Říha Jaroslav 2, Uhliar Martin, Balík Tomáš - Kašpar Michal, Kubín Tomáš, Kašpar Radim, Karmazín Jakub; Rozhodčí: Urban Pavel; ŽK: 2:4
 
 
A2B1302 Tichonice Trh.Štěpánov B 2:1 (2:1) 30  
Branky: Koman Michal, Bejbl Jan - Navrátil Petr; Rozhodčí: Vilimovský Stanislav; ŽK: 0:1
 
 
A2B1303 Louňovice p.Bl. Postupice 2:0 (0:0) 60  
Branky: Bébr Milan 2; Rozhodčí: Bartoš Josef; ČK: 0 - Kladiva Jiří
 
 
A2B1304 D.Kralovice Velíš 2:1 (1:0) 40  
Branky: Jelínek Tomáš, Pitliak Petr - Spurný Jan; Rozhodčí: Rathan Jaromír; ŽK: 0:2
 
 
A2B1305 SK Načeradec FK Bílkovice 0:0 (0:0) 20  
Rozhodčí: Mrázek Zdeněk; ŽK: 2:3
 
 
A2B1306 Blaník Načeradec Křivsoudov 1:4 (1:1) 60  
Branky: Rambousek Michal - Lebeda Pavel 3, Nedbal Vojtěch; Rozhodčí: Konvička Petr; ŽK: 1:2
 
 
A2B1307 Mezno Ratměřice 1:1 (0:0) 60  
Branky: Kromka Luboš - Račanský Jan; Rozhodčí: Žarnecki Robert; ČK: 0 - Procházka Lukáš
 


 

14.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A2B1401 Kondrac B Ratměřice 3:3 (3:3) 30  
Branky: Chaluš Karel, Volšický David, Kašpar Radim - Matoušek Radek, Semerád Tomáš, Račanský Jan; Rozhodčí: Špička Petr
 
 
A2B1402 Mezno Křivsoudov 3:2 (1:1) 40  
Branky: Eliáš Pavel, Šimák Michal, Ladislav Homola - Lebeda Pavel, Štika Ondřej; Rozhodčí: Berenda Karel; ŽK: 0:1
 
 
A2B1403 Blaník Načeradec FK Bílkovice 0:2 (0:0) 30  
Branky: Hampl Milan, Šimánek Josef; Rozhodčí: Novák Miloslav; ŽK: 2:2
 
 
A2B1404 SK Načeradec Velíš 4:1 (3:1) 20  
Branky: Jeništa Jakub 2, Vrzal Jiří, Postřihač Petr - Kováč Jiří; Rozhodčí: Malíř Petr; ŽK: 3:1
 
 
A2B1405 D.Kralovice Postupice 4:2 (1:2)    
Branky: Zubec David, Vrkoslav Ladislav, Jelínek Tomáš, Holba Jakub - Janů Zdeněk, Chudlařský Jan; Rozhodčí: Pessr Zdeněk; ŽK: 1:2
 
 
A2B1406 Louňovice p.Bl. Trh.Štěpánov B 6:0 (3:0) 40  
Branky: Bébr Milan 2, Dub Miroslav, Vincíbr Jan, Sova Miroslav, Tichý František; Rozhodčí: Malý Jiří; ŽK: 1:0
 
 
A2B1407 Tichonice Jankov 2:0 (1:0) 30  
Branky: Tůma Aleš, Bejbl Jan; Rozhodčí: Rosenvald Jaroslav; ŽK: 2:1
 


 

15.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A2B1501 Tichonice Kondrac B 2:1 (1:0) 45  
Branky: Koman Michal, Bejbl Jan - Záklasník Jan; Rozhodčí: Babický Michal; ŽK: 0:1
 
 
A2B1502 Jankov Louňovice p.Bl. 1:2 (0:0) 60  
Branky: Skála Petr - Pospíšil Jan, Sova Miroslav; Rozhodčí: Murgač Ladislav; ŽK: 2:4
 
 
A2B1503 Trh.Štěpánov B D.Kralovice 1:0 (1:0)    
Branky: Provazník Pavel; Rozhodčí: Borek Alexandr; ŽK: 1:1
 
 
A2B1504 Postupice SK Načeradec 4:1 (2:1) 20  
Branky: Mareš Jaroslav 2, Vesecký Aleš, Chudlařský Jan - Štamberg Jiří; Rozhodčí: Mrázek Zdeněk
 
 
A2B1505 Velíš Blaník Načeradec 3:1 (2:1) 60  
Branky: Prokop Ladislav, Štika Ondřej, Kováč Jiří - Holý Tomáš; Rozhodčí: Platil Jaroslav; ŽK: 2:1
 
 
A2B1506 FK Bílkovice Mezno 1:0 (1:0) 30  
Branky: Fiala Jaroslav; Rozhodčí: Januš Jan; ŽK: 2:1
 
 
A2B1507 Křivsoudov Ratměřice 4:0 (2:0) 60  
Branky: Štika Ondřej 2, Doležal Jiří, Vondrák David; Rozhodčí: Krejčí Miloslav; ŽK: 1:1
 


 

16.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A2B1601 Kondrac B Křivsoudov 2:2 (0:0) 40  
Branky: Kašpar Michal, Budil Pavel - Vondrák David, Zeman Radek; Rozhodčí: Konvička Petr; ŽK: 2:3
 
 
A2B1602 Ratměřice FK Bílkovice 1:1 (1:0) 40  
Branky: Matoušek Radek - Hampl Milan; Rozhodčí: Mareš Robert; ČK: 0 - Granát Josef
 
 
A2B1603 Mezno Velíš 2:1 (0:0) 60  
Branky: Šimák Michal, Homola Dominik - Kováč Jiří; Rozhodčí: Rosenvald Jaroslav; ŽK: 0:1
 
 
A2B1604 Blaník Načeradec Postupice 2:0 (0:0) 60  
Branky: Pavelka Petr, Chomát Martin; Rozhodčí: Kočí Tomáš; ČK: 0 - Bervida Petr
 
 
A2B1605 SK Načeradec Trh.Štěpánov B 2:3 (2:1) 25  
Branky: Jeništa Jakub, Štamberg Jiří - Provazník Pavel, Korn Petr, Kulík Jan; Rozhodčí: Januš Jan; ŽK: 1:2
 
 
A2B1606 D.Kralovice Jankov 1:0 (0:0) 50  
Branky: Pitliak Petr; Rozhodčí: Rathan Jaromír; ŽK: 2:2
 
 
A2B1607 Louňovice p.Bl. Tichonice 3:1 (1:0) 60  
Branky: Pospíšil Jan, Dvořák Miroslav, Bébr Milan - Procházka Pavel; Rozhodčí: Urban Pavel; ŽK: 3:4
 


 

17.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A2B1701 Louňovice p.Bl. Kondrac B 3:0 (1:0) 60  
Branky: Sova Miroslav 2, Vincíbr Jan; Rozhodčí: Borek Alexandr; ŽK: 1:1
 
 
A2B1702 Tichonice D.Kralovice 2:2 (2:1) 40  
Branky: Peroutka Václav 2 - Jelínek Tomáš, Prchal Jan; Rozhodčí: Malý Jiří; ŽK: 2:0
 
 
A2B1703 Jankov SK Načeradec 3:1 (1:0) 40  
Branky: Skála Petr, Balík Tomáš, Hons Miroslav - Jeništa Jakub; Rozhodčí: Berenda Karel; ČK: Hons Miroslav, Suk Josef - 0
 
 
A2B1704 Trh.Štěpánov B Blaník Načeradec 1:1 (0:0) 50  
Branky: Kulík Jan - Bednář Zdeněk; Rozhodčí: Bačinský Dušan; ŽK: 1:2
 
 
A2B1705 Postupice Mezno 3:0 (1:0) 50  
Branky: Tůma Josef, Mareš Jaroslav, Chudlařský Jan; Rozhodčí: Mikolášek Jiří; ŽK: 0:3
 
 
A2B1706 Velíš Ratměřice 0:1 (0:1) 60  
Branky: Kunc Martin; Rozhodčí: Konvička Petr; ČK: 0 - Pospíšil Michal
 
 
A2B1707 FK Bílkovice Křivsoudov 4:0 (3:0) 40  
Branky: Fiala Jaroslav, Smrčka Daniel, Hampl Milan, Pohorský Vojtěch; Rozhodčí: Irion Roman; ŽK: 3:2
 


 

18.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A2B1801 Kondrac B FK Bílkovice 0:0 (0:0) 45  
Rozhodčí: Rathan Jaromír; ŽK: 2:2
 
 
A2B1802 Křivsoudov Velíš 3:2 (1:1) 60  
Branky: Táborský Karel, Vondrák David, Zeman Radek - Štika Ondřej, Kováč Jiří; Rozhodčí: Kromka Miroslav; ŽK: 2:5
 
 
A2B1803 Ratměřice Postupice 5:1 (3:1) 50  
Branky: Pospíšil Jakub 2, Matoušek Radek, Kunc Martin, Procházka Lukáš - Chudlařský Jan; Rozhodčí: Mrázek Zdeněk; ŽK: 0:1
 
 
A2B1804 Mezno Trh.Štěpánov B 4:0 (1:0) 70  
Branky: Kubec David 2, Šimák Michal, Barták Karel; Rozhodčí: Kočí Tomáš; ŽK: 1:1
 
 
A2B1805 Blaník Načeradec Jankov 1:2 (1:1) 60  
Branky: Pavelka Petr - Veselý Václav, Kozel Radek; Rozhodčí: Babický Michal; ŽK: 1:1
 
 
A2B1806 SK Načeradec Tichonice 0:2 (0:0) 30  
Branky: Věžník Jan, Kučera Petr; Rozhodčí: Brabenec Pavel; ŽK: 5:4
 
 
A2B1807 D.Kralovice Louňovice p.Bl. 3:1 (1:1) 60  
Branky: Pitliak Petr, Holba Jakub, Šaman Rudolf - Pospíšil Jan; Rozhodčí: Pessr Zdeněk; ŽK: 2:2
 


 

19.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A2B1901 D.Kralovice Kondrac B 0:0 (0:0) 80  
Rozhodčí: Irion Roman; ČK: Jelínek Tomáš, Hanousek Patrik - Kubát David
 
 
A2B1902 Louňovice p.Bl. SK Načeradec 4:4 (1:3) 80  
Branky: Sova Miroslav 3, Šubín Jakub - Štamberg Jiří 2, Zvára Stanislav, Suchopar Miroslav; Rozhodčí: Platil Jaroslav; ČK: Bébr Milan - Renč Petr
 
 
A2B1903 Tichonice Blaník Načeradec 2:1 (2:1) 50  
Branky: Peroutka Václav, Kučera Petr - Decker Daniel; Rozhodčí: Hocek Josef; ŽK: 2:2
 
 
A2B1904 Jankov Mezno 3:2 (1:0) 90  
Branky: Skála Petr 2, Kozel Radek - Homola Miloš, Melcr Šimon; Rozhodčí: Rezek Milan; ČK: 0 - Eliáš Pavel
 
 
A2B1905 Trh.Štěpánov B Ratměřice 4:2 (3:2) 50  
Branky: Korn Petr 2, Šamša Jan, Navrátil Petr - Matoušek Radek, Semerád Tomáš; Rozhodčí: Černý Karel; ŽK: 2:1
 
 
A2B1906 Postupice Křivsoudov 2:6 (1:2) 60  
Branky: Kocourek Radek, Zeman Jan - Kovařík Miroslav 2, Vondrák David 2, Vopěnka Jakub 2; Rozhodčí: Bačinský Dušan; ŽK: 1:2
 
 
A2B1907 Velíš FK Bílkovice 1:2 (1:0) 60  
Branky: Daniel Zdeněk - Hampl Milan, Šimánek Josef; Rozhodčí: Macháček Martin; ŽK: 3:5
 


 

20.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A2B2001 Kondrac B Velíš 4:1 (2:0) 40  
Branky: Kašpar Michal 2, Toula Jiří, Karmazín Jakub - Buchal Lukáš; Rozhodčí: Malý Jiří; ŽK: 1:2
 
 
A2B2002 FK Bílkovice Postupice 7:2 (6:0) 50  
Branky: Smrčka Daniel 2, Hampl Milan 2, Fiala Jaroslav, Pohorský Vojtěch, Babka Karel - Bervida Petr, Mareš Jaroslav; Rozhodčí: Platil Jaroslav; ŽK: 2:2
 
 
A2B2003 Křivsoudov Trh.Štěpánov B 1:4 (0:2) 50  
Branky: Kovařík Miroslav - Steiner Patrik 2, Zahradník Martin, Vobecký Pavel; Rozhodčí: Mareš Rob.; ŽK: 1:2
 
 
A2B2004 Ratměřice Jankov 2:4 (2:2) 150  
Branky: Matoušek Radek, Račanský Jan - Suk Josef 2, Říha Jaroslav 2; Rozhodčí: Hocek Josef, Frydrychovský Jiří, Urban Pavel; ŽK: 3:4
 
 
A2B2005 Mezno Tichonice 4:0 (1:0) 60  
Branky: Šimák Michal 2, Říha Vladimír, Kubec David; Rozhodčí: Konvička Petr; ČK: Pavlík Ondřej - 0
 
 
A2B2006 Blaník Načeradec Louňovice p.Bl. 1:1 (1:0) 50  
Branky: Pejša Václav - Dvořák Miroslav; Rozhodčí: Rosenvald Jaroslav; ČK: Pavelka Petr - 0
 
 
A2B2007 SK Načeradec D.Kralovice 0:1 (0:1) 20  
Branky: Šaman Rudolf; Rozhodčí: Rezek Milan; ŽK: 0:1
 


 

21.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A2B2101 SK Načeradec Kondrac B 2:3 (2:1) 10  
Branky: Jeništa Jakub 2 - Toula Jiří, Šanda Pavel, Turek David; Rozhodčí: Kaucký Miloš; ŽK: 1:2
 
 
A2B2102 D.Kralovice Blaník Načeradec 4:2 (2:0) 40  
Branky: Šaman Rudolf 2, Vrkoslav Ladislav, Prchal Jan - Jelínek Václav, Chomát Martin; Rozhodčí: Brabenec Pavel; ŽK: 2:0
 
 
A2B2103 Louňovice p.Bl. Mezno 1:3 (0:1) 50  
Branky: Tichý František - Barták Karel 2, Šimák Michal; Rozhodčí: Urban Pavel; ŽK: 1:1
 
 
A2B2104 Tichonice Ratměřice 0:0 (0:0) 80  
Rozhodčí: Špička Petr; ŽK: 1:3
 
 
A2B2105 Jankov Křivsoudov 7:1 (2:0)    
Branky: Suk Josef 3, Říha Jaroslav 2, Vrzal Václav, Balík Tomáš - Vopěnka Jakub; Rozhodčí: Cigler Jaroslav; ŽK: 2:2
 
 
A2B2106 Trh.Štěpánov B FK Bílkovice 3:0 (1:0) 30  
Branky: Janoušek Václav 2, Petrásek Miroslav; Rozhodčí: Mrázek Zdeněk; ŽK: 1:2
 
 
A2B2107 Postupice Velíš 1:3 (1:2) 50  
Branky: Bervida Petr - Štika Ondřej 2, Ivanov Venelin; Rozhodčí: Murgač Ladislav; ŽK: 3:1
 


 

22.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A2B2201 Kondrac B Postupice 1:2 (0:2)    
Branky: Karmazín Jakub - Chudlařský Jan 2; Rozhodčí: Mrázek Zdeněk
 
 
A2B2202 Velíš Trh.Štěpánov B 3:3 (2:0) 100  
Branky: Štika Ondřej, Buchal Lukáš, Ivanov Venelin - Janoušek Václav, Kulík Jan, Vobecký Pavel; Rozhodčí: Novák Miloslav; Delegát: Drnec Pavel; ŽK: 1:2
 
 
A2B2203 FK Bílkovice Jankov 1:1 (1:1) 70  
Branky: Smrčka Daniel - Čermák Dominik; Rozhodčí: Hocek Josef; ŽK: 1:3
 
 
A2B2204 Křivsoudov Tichonice 4:2 (2:0) 60  
Branky: Štika Ondřej 2, Kovařík Miroslav, Doležal Jiří - Tichý Viktor, Šafránek Miloslav; Rozhodčí: Murgač Ladislav; ŽK: 2:0
 
 
A2B2205 Ratměřice Louňovice p.Bl. 0:3 (0:2) 30  
Branky: Bébr Milan 2, Sova Miroslav; Rozhodčí: Konvička Petr; ŽK: 4:2; ČK: Pospíšil Jakub - 0
 
 
A2B2206 Mezno D.Kralovice 4:2 (2:0) 50  
Branky: Homola Miloš 2, Ladislav Homola, Homola Dominik - Holba Jakub, Pitelka Ondřej; Rozhodčí: Mikolášek Jiří
 
 
A2B2207 Blaník Načeradec SK Načeradec 3:5 (1:3) 100  
Branky: Pejša Václav, Pavelka Petr, Chomát Martin - Jeništa Jakub 5; Rozhodčí: Kočí Tomáš; Delegát: Hejný Ladislav; ČK: Pavelka Petr - Smetana Jan, Vrzal Jiří
 


 

23.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A2B2301 Blaník Načeradec Kondrac B 1:1 (1:0)    
Branky: Jelínek Václav - Sysel Martin; Rozhodčí: Urban Pavel; ŽK: 3:2
 
 
A2B2302 SK Načeradec Mezno 2:2 (1:0) 30  
Branky: Smetana Michal, Jeništa Jakub - Novotný Milan, Novotný Lukáš; Rozhodčí: Černý Karel
 
 
A2B2303 D.Kralovice Ratměřice 5:1 (3:1) 60  
Branky: Pitelka Ondřej 2, Roháč Pavel, Holba Jakub, Šaman Rudolf - Maršíček Pavel; Rozhodčí: Krejčí Miloslav; ŽK: 2:2
 
 
A2B2304 Louňovice p.Bl. Křivsoudov 2:1 (1:0) 90  
Branky: Bébr Milan, Sova Miroslav - Kovařík Miroslav; Rozhodčí: Mareš Robert; ŽK: 1:1
 
 
A2B2305 Tichonice FK Bílkovice 1:1 (1:1) 60  
Branky: Němec Jaroslav - Pohorský Vojtěch; Rozhodčí: Rosenvald Jaroslav; ŽK: 2:4
 
 
A2B2306 Jankov Velíš 2:1 (1:1) 60  
Branky: Čermák Dominik, Balík Tomáš - Štika Ondřej; Rozhodčí: Černý Karel; ŽK: 1:3
 
 
A2B2307 Trh.Štěpánov B Postupice 2:0 (1:0) 30  
Branky: Navrátil Pavel 2; Rozhodčí: Hůlka Alexandr; Delegát: Drnec Pavel; ŽK: 2:3; ČK: Steiner David - 0
 


 

24.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A2B2401 Kondrac B Trh.Štěpánov B 5:1 (3:1) 50  
Branky: Kašpar Michal 2, Brůna Martin 2, Šanda Pavel - Mück Vladimír; Rozhodčí: Mikolášek Jiří; ŽK: 1:1
 
 
A2B2402 Postupice Jankov 3:1 (0:1) 65  
Branky: Tůma Josef, Zeman Jan, Chudlařský Jan - Skála Petr; Rozhodčí: Kočí Tomáš; ŽK: 3:3
 
 
A2B2403 Velíš Tichonice 2:2 (0:1) 60  
Branky: Jiráček Petr, Buchal Josef - Tichý Viktor, Bejbl Jan; Rozhodčí: Borek Alexandr; ŽK: 3:4
 
 
A2B2404 FK Bílkovice Louňovice p.Bl. 0:0 (0:0) 50  
Rozhodčí: Rathan Jaromír; ŽK: 1:1
 
 
A2B2405 Křivsoudov D.Kralovice 4:2 (3:2)    
Branky: Lebeda Pavel 2, Kovařík Miroslav, Doležal Jiří - Vrkoslav Ladislav, Šaman Rudolf; Rozhodčí: Babický Michal
 
 
A2B2406 Ratměřice SK Načeradec 0:1 (0:0) 40  
Branky: Zvára Stanislav; Rozhodčí: Frydrychovský Jiří; ŽK: 0:1
 
 
A2B2407 Mezno Blaník Načeradec 1:4 (1:2) 50  
Branky: Homola Miloš - Pavelka Petr 3, Holý Tomáš; Rozhodčí: Rosenvald Jaroslav; ŽK: 1:2
 


 

25.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A2B2501 Mezno Kondrac B 2:1 (1:0) 40  
Branky: Říha Vladimír, Kubec David - Mleziva Tomáš; Rozhodčí: Urban Pavel; ŽK: 0:3; ČK: 0 - Mleziva Tomáš
 
 
A2B2502 Blaník Načeradec Ratměřice 1:5 (1:2) 40  
Branky: Decker Daniel - Kuchařík Jan 3, Dietrich Lukáš, Procházka Lukáš; Rozhodčí: Mrázek Zdeněk; ŽK: 2:1
 
 
A2B2503 SK Načeradec Křivsoudov 4:2 (1:0) 20  
Branky: Jeništa Jakub 2, Suchopar Miroslav, Štamberg Jiří - Kovařík Miroslav, Vondrák David; Rozhodčí: Januš Jan; ŽK: 1:2
 
 
A2B2504 D.Kralovice FK Bílkovice 2:0 (1:0) 60  
Branky: Roháč Pavel, Šaman Rudolf; Rozhodčí: Rathan Jaromír
 
 
A2B2505 Louňovice p.Bl. Velíš 3:1 (3:0) 40  
Branky: Štětina Petr, Bébr Milan, Borkovec Petr - Buchal Josef; Rozhodčí: Krejčí Miloslav; ŽK: 7:1
 
 
A2B2506 Tichonice Postupice 1:1 (0:1) 30  
Branky: Zahradníček Jakub - Mareš Jaroslav; Rozhodčí: Irion Roman; ŽK: 1:1
 
 
A2B2507 Jankov Trh.Štěpánov B 3:0 (2:0) 40  
Branky: Skála Petr, Hameršmíd Jaroslav, Smrčina Petr; Rozhodčí: Malý Jiří; ŽK: 0:1
 


 

26.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A2B2601 Kondrac B Jankov 2:3 (1:2) 70  
Branky: Toula Jiří, Kašpar Michal - Říha Jaroslav, Balík Tomáš, Kozel Radek; Rozhodčí: Rezek Milan; ŽK: 1:2
 
 
A2B2602 Trh.Štěpánov B Tichonice 3:2 (2:0) 30  
Branky: Kopecký Josef, Provazník Pavel, Vobecký Pavel - Věžník Jan, Němec Jaroslav; Rozhodčí: Pessr Zdeněk; ŽK: 0:1
 
 
A2B2603 Postupice Louňovice p.Bl. 3:5 (2:1) 60  
Branky: Chudlařský Jan 2, Vesecký Aleš - Borkovec Petr 3, Plaštiak Pavel, Šubín Jakub; Rozhodčí: Murgač Ladislav; ŽK: 1:4
 
 
A2B2604 Velíš D.Kralovice 1:0 (1:0) 80  
Branky: Hons Josef; Rozhodčí: Macháček Martin; ŽK: 2:3
 
 
A2B2605 FK Bílkovice SK Načeradec 1:0 (0:0) 60  
Rozhodčí: Hocek Josef; ŽK: 2:2
 
 
A2B2606 Křivsoudov Blaník Načeradec 3:5 (3:1) 36  
Branky: Táborský Karel, Vondrák David, Zeman Radek - Chomát Martin 3, Pejša Václav, Pavelka Petr; Rozhodčí: Borek Alexandr; ŽK: 1:2
 
 
A2B2607 Ratměřice Mezno 0:0 (0:0)    
Rozhodčí: Marek Miroslav-laik

Aktualita

Střelci
  Nejlepší střelci    

Kalendář akcí

« 01 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery