Úvod » A tým: 2009/2010 » Zimní turnaj ve Voticích

Zimní turnaj SK Marila Votice

publikováno 11.12.2009 (aktualizováno 02.08.2010)

Tabulka - skupina A Z skóre B Tabulka - skupina B Z skóre B
Louňovice pod Bl. 5 17 : 5 13 Votice dorost 5 16 : 12 12
Mezno 5 11 : 8 10 Přestavlky 5 11 : 18 9
Jankov 5 17 : 11 7 Zaječice 5 12 : 10 7
Nesperská Lhota 5 13 : 16 7 Popovice 5 22 : 13 6
Budenín 5 10 : 14 4 Miličín 5 13 : 15 6
Blaník Načeradec 5 7 : 21 1 Ostředek 5 13 : 19 6

 

Rozlosování

Neděle  31. 1.  9:00  Přestavlky  Votice D  3 : 5 (2 : 1)
Neděle  31. 1.  17:00  Bl. Načeradec  Nesperská Lhota  1 : 4 (1 : 2)
           
Sobota  6. 2.  11:00  Zaječice  Popovice  2 : 1 (0 : 0)
Sobota  6. 2.  17:00  Přestavlky  Ostředek  3 : 1 (0 : 1)
Sobota  6. 2.  19:00  Louňovice p. Bl.  Budenín  3 : 0 (2 : 0)
Neděle  7. 2.  9:00  Mezno  Jankov  1 : 0 (0 : 0)
Neděle  7. 2.  17:00     Votice D  Miličín  0 : 1 (0 : 0)
           
Sobota  13. 2.  13:00  Nesperská Lhota  Jankov  2 : 8 (1 : 1)
Sobota  13. 2.  15:00  Bl. Načeradec  Louňovice p. Bl.  1 : 6 (1 : 3)
Sobota  13. 2.  17:00  Miličín  Ostředek  4 : 5 (0 : 4)
Neděle  14. 2.  15:00  Budenín  Mezno  2 : 3 (1 : 2)
Neděle  14. 2.  17:00  Zaječice  Přestavlky  1 : 2 (0 : 1)
           
Sobota  20. 2.  11:00  Louňovice p. Bl.  Mezno  2 : 1 (1 : 0)
Sobota  20. 2.  13:00  Miličín  Zaječice  4 : 2 (0 : 0)
2Sobota  20. 2.  17:00  Votice D  Ostředek  5 : 3 (2 : 0)
Sobota  20. 2.  19:00  Popovice  Přestavlky  11 : 0 (7 : 0)
Neděle  21. 2.  17:00  Budenín  Bl. Načeradec  3 : 3 (1 : 2)
         
Středa  24. 2.   Votice D  Popovice  4 : 3 (2 : 3)
 
Sobota  27. 2.  17:00  Popovice  Miličín  5 : 4 (1 : 1)
Sobota  27. 2. 19:00  Nesperská Lhota  Budenín  1 : 4 (1 : 1)
Neděle  28. 2.  9:00   Ostředek  Zaječice   1 : 5 (1 : 4)
Neděle  28. 2.  17:00  Bl. Načeradec   Jankov  1 : 5 (1 : 2)
           
Sobota  6. 3.  9:00  Louňovice p. Bl.  Nesperská Lhota  3 : 0 (0 : 0)
Sobota  6. 3. 17:00  Mezno  Bl. Načeradec  3 : 1 (2 : 1)
Sobota  6. 3. 19:00  Votice D  Zaječice  2 : 2 (2 : 2)
Neděle  7. 3.  9:00  Jankov  Budenín  4 : 1 (2 : 1)
Neděle  7. 3.  17:00  Miličín  Přestavlky  0 : 3 (0 : 2)
Neděle  7. 3.  19:00  Ostředek  Popovice  3 : 2 (1 : 1)
           
Neděle  14. 3.  15:00  Mezno  Nesperská Lhota  3 : 3 (1 : 0)
Neděle  14. 3.  17:00  Jankov  Louňovice p. Bl.  3 : 3 (0 : 2)
           
 Finále        
 o 11.  SO  20. 3.  9:00  Bl. Načeradec  Miličín  4 : 3 (2 : 3)
 o 9.  SO  20. 3.  11:00  Budenín  Popovice  2 : 5 (1 : 3)
 o 7.  SO  20. 3.  13:00  Nesperská Lhota  Ostředek  2 : 3 (1 : 2)
 o 5.  SO  20. 3.  15:00  Jankov  Zaječice  3 : 0
 o 3.  NE  21. 3.  11:00  Mezno  Přestavlky  4 : 0 (2 : 0)
 o 1.  NE  21. 3.  13:00  Louňovice  Votice dorost  0 : 3 (0 : 1)

 

 

Aktualita

Střelci
  Nejlepší střelci    

Kalendář akcí

« 01 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Nejbližší akce
Nejlevnější povinné ručení


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz